Jēkabpils Agrobiznesa koledžas vēstnese ciemojas pie 9.klašu jauniešiem Viesītes vidusskolā un Biržu pamatskolā

Jēkabpils Agrobiznesa koledžas vēstnese ciemojas pie 9.klašu jauniešiem Viesītes vidusskolā un Biržu pamatskolā

Tuvojas laiks, kad 9.klašu absolventi sāk lūkot pēc tālākām izglītības iespējām.  Jēkabpils Agrobiznesa koledžas kolektīvs, savā pulkā arī nākošajā 2022./2023.mācību gadā priecātos redzēt Jēkabpils novada skolu audzēkņus. 

Lai pastāstītu par iespējām Jēkabpils Agrobiznesa koledžā iegūt profesionālo vidējo izglītību  piedāvāja divus variantus – tikšanās un darbošanās tiešsaistē vai mūsu komandas reāla viesošanās un darbošanās skolā. Vienā vai otrā formātā tikšanās aptuveni 80 minūšu garumā.

Mūsu skolās izvēlējāmies tikšanos klātienē, kurās  audzēkņus iepazīstināja ar Jēkabpils Agrobiznesa koledžas piedāvātajām programmām, skolas telpām un ārpusstundu aktivitātēm atraktīvā vido materiālā. Jaunieši varēja atkārtot krāsu pamatus, iemēģināt kodu pogrammēšanas un ģeogrāfijas zināšanas, kas nepieciešams dažādās programmās.

Jaunieši atzina, ka tikšanās bija noderīga, interesanta un vispār pēc ilgāka perioda klātienes lektori ir forši! Paldies Zanei Ozolai (Jēkabpils Agrobiznesa koledža, direktores vietniece audzināšanas jomā) par ieskatu!

Viesītes vsk. PKk Sarmīte Ratiņa