Katru gadu no jauna Ziemassvētki nāk.

Katru gadu no jauna Ziemassvētki nāk.

Šogad balti, vēsi, vējaini un sirsnīgi. Lai  gan nevarējām pulcēties  skolas lielajā Ziemassvētku pasākumā, tomēr izjutām trauksmaino Ziemassvētku garu. Jau novembra nogalē skolas telpās pamazām ienāca skaists un balts  noformējums. Paldies katram, kas piedalījās, atbalstīja un radīja Ziemassvētku vidi mūsu telpās. Čakli pastrādāja Viesītes vidusskolas Saeimas skolēni. Decembra sākumā tika izsludināta labdarības akcija “Ziemassvētku sapnis”. Paldies visiem skolēniem, vecākiem, skolotājiem un darbiniekiem par lielo atsaucību šajās aktivitātēs. Visi kopā Viesītes Sociālā aprūpes centra ļaudīm saziedojām 216 eiro, par kuriem tika iegādātas sadzīvei nepieciešamas mantas. Visas iegādātās dāvanas  pie adresātiem aizceļos 23.12. 21. ,kad Ziemassvētku noskaņas radīs mūsu skolas muzikālā grupa “AKSEN”( Adrija Bantauska, Ance Bantauska, Nadīna Pupele, Kristers Pupelis).

Tāpat lielu atsaucību guva aicinājums ziedot dzīvnieku barību Jēkabpils dzīvnieku patversmei. 20. decembrī saziedotās veltes skolēnu Saeimas pārstāvji nogādāja dzīvnieku patversmē, cerot, ka nākotnē cilvēki kļūs atbildīgāki un katram dzīvnieciņam būs savs saimnieks.

Piepildot skolu ar prieku, visas klases rīkoja savu svētku pasākumu ar Ziemassvētku dziesmām, rotaļām un sirsnīgiem laba vēlējumiem.  Katrs skolēns saņēma pašvaldības sarūpētu Ziemassvētku saldumu paciņu.  Paldies par sadarbību! Lai vecajam gadam aizejot, visas rūpes aiziet līdz, lai jaunais gads atnāk ar mieru, saticību un labestību!

Gaišu un mierpilnus Ziemassvētkus! Laimīgu 2022.gadu!

Viesītes vidusskolas direktora vietniece ārpusstundu jomā

Sarmīte Milakne