Sniega diena 2022 – veltīta XXIV ziemas olimpiskajām spēlēm Pekinā

Sniega diena 2022 – veltīta XXIV ziemas olimpiskajām spēlēm Pekinā

Jau daudzus gadus janvāra izskaņā Latvijā tiek organizēta “Pasaules sniega diena”, kas ir festivāls bērniem un  vecākiem, lai popularizētu ziemas sporta veidus un veselīgas aktivitātes ārā.

Viesītes vidusskolā “Sniega diena 2022” notika 26.janvārī, un šogad tas bija veltījums ziemas olimpiskajām spēlēm.

Sniega dienas mērķis – dot iespēju skolēniem pārliecināties, ka aktivitātes  sniegā var kļūt par  interesantu, veselīgu un jautru pasākumu, kas sniedz pozitīvas emocijas un nodrošina veselīgu dzīvesveidu.

Katra klašu grupa saņēma uzdevumus, kurus veidoja Viesītes vidusskolas saeimas skolēni. Pirmais uzdevums bija teorētisks – tests Ouizizz platformā ar desmit jautājumiem par Pekinas ziemas olimpiskajām spēlēm un Latvijas olimpiešiem. Pildot uzdevumus, skolēni varēja iegūt jaunu informāciju un pārbaudīt savas zināšanas par ziemas olimpiādi. Otrs uzdevums sastāvēja no divām daļām un bija pavisam  praktisks – jāveido sniega figūra, glezna vai  cita veida instalācija, kas veltīta ziemai, sportam, olimpiādei, veselīgam dzīvesveidam un jāsacer dzejolis, kurš jānofilmē un jānosūta skolēnu saeimas pārstāvim.

Skolēni aktīvi iesaistījās darbā un priecājās par ārā pavadīto laiku. Ir gandarījums, ka visas klases izpildīja uzdoto. Paldies par dalību!  Glabāsim šo pasākumu kā skolas tradīciju.

Viesītes vidusskolas skolēnu pašpārvalde.